V semifinále Českého poháru nás čeká obhájce trofeje z Brna

26. 1. 2023

Svazový los určil semifinálové soupeře pro turnaj Final Four Českého poháru volejbalistek, který hostí 15. a 16. února Teplice. Tým VK UP Olomouc se střetne s posledním majitelem trofeje, celkem Králova Pole. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Olymp Praha a Ostrava. Olomoucký zápas začne ve středu 15. února v 19 hodin, první semifinále už ve čtyři odpoledne.

"Už čtvrtfinálové zápasy Českého poháru znovu prokázaly, že extraligové týmy se letos vyrovnaly a opravdu ostré souboje přišly o kolo dříve, než jsme byli zvyklí. Je to dobrá pozvánka nejen na pohárové Final Four, ale i na druhou část extraligových bojů. V Teplicích narazíme na obhájce prvenství, ale také na našeho protivníka z loňského extraligového semifinále. Letos to máme v soutěžních duelech 1:1, takže očekávám zajímavý souboj a věřím, že nás přes komplikovaný termín a velkou vzdálenost přijedou podpořít i olomoučtí fanoušci," uvedl trenér VK UP.

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Komentáře: 3
V

Václav 27. 1. 2023 13:15:15

Ten "los" se svazu opravdu podařil, tak doufejme že se semifinále podaří i nám a ve finále uvidíme Olymp se kterým se nám hraje daleko lépe než s nevyzpitatelnou Ostravou.

Upravit komentář

M

Miroha 28. 1. 2023 08:44:53

Zdá se, jakoby los dokázal zařídit lepší výsledek. Ale není tomu tak. Rozhodující je výkon na hřišti, bojovnost po celé utkání, snaha všech hraček, dobrá taktika a ještě spousta dalších věcí, včetně štěstíčka. V poslední době nám některé z nich chyběly. Takže určitě to musíme zlepšit a to už teď hned....

Upravit komentář

T

Tom 2. 2. 2023 11:37:33

Holky paráda, hlavně že jsme vyhráli!!!!

I dva za body super!!!

Barbora byla viňikající.

Upravit komentář