Naše naděje v projektu “Naděje 2008”

1. 6. 2020

V rámci projektu “Základní škola volejbalu” je v průběhu roku 2020 připraven seriál kempů pro dívky narozené v roce 2008 s názvem “Naděje 2008”. Jde o výběr nadějných hráček, které by mohly tvořit základ výběru budoucího reprezentačního družstva ročníků 2008/2009.

První dva kempy, každý pro 20 hráček, proběhly v minulých dnech v Mikulově a na jeden z nich byly nominovány i tři hráčky z nejmladší kategorie žákyněk našeho klubu, a sice Magdaléna Dudková, Michaela Keková a Diana Svašková. “Naše děvčata se v konkurenci stejně starých dívek z celé republiky rozhodně neztratila,“ potěšilo šéftrenérku žákyněk VK UP Olomouc Lenku Poštolkovou, která holky na kemp doprovodila a měla možnost pozorovat první dva bloky tréninků.

Kemp trval tři dny, během nichž se děvčata intenzivně zdokonalovala nejen ve volejbalových dovednostech, ale třeba i v gymnastice nebo koordinačních cvičeních pod vedením zkušených trenérů v čele s Janou Mitáčovou.

Děvčata přijela domů plná zážitků a nových zkušenosti a bude-li možnost, určitě se rády zúčastní i dalších akcí v rámci tohoto projektu.

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Článek nemá žadné nové komentáře.