Přípravka VK Šantovka Olomouc UP úspěšně bojovala na turnaji v minivolejbalu v Zábřehu

Talentovaný volejbalový potěr reprezentoval VK Šantovka Olomouc UP na nedělním turnaji v minivolejbalu v Zábřehu nad Moravou. Turnaje se zúčastnilo 69 družstev. Naše dvojice vyhrály v oranžových a v červené kategorii braly stříbro.

Volejbalový oddíl v Zábřehu zorganizoval opravdu náročný turnaj dvoji a trojic v minivolejbalu. Ve žluté kategori (děti nar. po 1. 7. 2015), v turnaji v přehazované, zvítězila dvojice kluků z Troubek, naše nejlepší dvojice skončila čtvrtá. V oranžovém turnaji (nar. po 1. 7. 2014) dvojic v neplynulé hře naše duo Anna Schneiderová a Ema Zemková vybojovala zlato.
V turnaji červených (nar. po 1. 7. 2013) v plynulé prstvové hře získala stříbro děvčata Natálie Jančálková, Veronika Absolonová. V modré kategorii (nar. po 1. 7. 2011) v plynulé hře trojic skončil náš tým na pátém místě, vyhráli kluci z VAM Olomouc.
Výprava VK Šantovka Olomouc UP byla nejpočetnějším týmem na turnaji, který přes velký počet družstev i zápasů na 9 hřištích zvládl časový plán i teplé počasí. "Jsme rádi, že se přes celonoční i ranní déšť turnaj odehrál, nakonec bylo i krásné počasí. Všichni naši kluci i holky bojovali příkladně celý turnaj, mám z jejich výkonů i přístupu velkou radost, věřím, že je turnaj bavil," hodnotil jeden z trenérů VK Šantovka Olomouc UP Richard Schwarz.

Hlavní partneři

Ostatní sponzoři