Známe termíny pohárových zápasů VK UP doma i v Evropě

30. 11. 2021

Pořádně nabitá je v posledních týdnech zápasová termínovka volejbalistek VK UP Olomouc. A nyní se rozrostla o další čtyři data. Známe již totiž přesné časy vystoupení našich děvčat v osmifinále evropského CEV Cupu i ve čtvrtfinále Českého poháru.

S francouzským velkoklubem Volero Le Cannet se vysokoškolačky střetnou v rámci 2. kola hlavní fáze CEV Cupu v úterý 7. prosince od 20 hodin na jihu Francie a v domácí odvetě ve středu 15. prosince od 18 hodin.

Známy už jsou také termíny obou čtvrtfinálových zápasů Českého poháru: doma se VK UP utká se svým pohárovým soupeřem Prostějovem ve čtvrtek 6. ledna (18.00), odveta se uskuteční v Prostějově o týden později - ve čtvrtek 13. ledna (17.00).

Těšíme se na vaši podporu!

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Komentáře: 2
V

Václav 30. 11. 2021 12:19:41

Jestli se nepletu tak v původním rozpisu na svazu byl první zápas napsaný v Prostějově, odveta u nás. Teď je to obráceně. Je to věc dohody klubů, nebo to nařídil svaz ???

Upravit komentář

A

Adam Fritscher 30. 11. 2021 14:19:04

Dobrý den,

k přehození pořadatelství čtvrtfinálových zápasů Českého poháru došlo z důvodu opravy palubovky ve sportovní hale UP 10. a 11. ledna. Pokud bychom tedy museli dodržet rozpis, nemohli bychom před domácím duelem trénovat v naší hale. Námi navrhované termíny 13. a 20. ledna s dodržením pořadatelství nevyhovovaly řídícímu soutěže z důvodu pozdního termínu (Final Four se má hrát 5 a 6. února). Náš postup pohárovou Evropou nese i nevýhodu malého počtu volných termínů.... 

Upravit komentář