Přesun na lince Olomouc - Šternberk. Kluby mění po dvou hráčkách

25. 1. 2021

Před vrcholem letošních rozehraných soutěží si volejbalové kluby Univerzity Palackého Olomouc a Sokola Šternberk vyměnily hned po dvou hráčkách. Do kádru posledního mistra republiky přichází dosavadní kapitánka a první nahrávačka Šternberka Nicole Šmídová a s ní také blokařka Ema Kneiflová. Naopak do nejmenšího ligového města v republice míří z Olomouce brzy sedmnáctiletá nahrávačka Bára Abendroth a o rok starší blokařka Adriani Kamidinová.

„Šternberk je známý tím, že dává přímo na hřišti šanci perspektivním talentovaným hráčkám, které se zde obehrávají pro velký volejbal. To je přesně případ Kneiflové se Šmídovou, jež svými výkony v dresu Sokola prokázaly, že se u nás mohou porvat o místo v sestavě. Naopak velmi mladé Kamidinová s Abendroth nyní potřebují právě takovou herní šanci jako jejich kolegyně, s nimiž si mění místo,“ vysvětluje logiku přestupového tahu předseda VK UP Olomouc Jiří Zemánek.

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Komentáře: 4
M

Miroha 25. 1. 2021 19:49:27

Nahrávačku asi ano , ale nechtĕlo to spiše smečařku než blokařku ?

Upravit komentář

M

Mirek 25. 1. 2021 20:00:30

Kupovat v současné době není asi za co a při vší úctě k Sokolu tam konkurence schopná smečařka myslím teď na podium v play of není. Teď si nejsem úplně jistý, ale mám dojem, že jsem v jednom našem zápase viděl na smeči suplovat Finku Michaelu, která je blokařka a docela jí to šlo.

Upravit komentář

M

Mirek 25. 1. 2021 22:48:18

Středeční semifinále českého poháru s Ostravou se vysílá na : http://www.czechvolley.tv/CompetitionHome.aspx?ID=19

Upravit komentář

M

Miroha 26. 1. 2021 07:13:08

Děkuji za info. Určitè se budu divat a vĕřim.

Upravit komentář