Pastviny viděly exhibici volejbalistek Olomouce a Šternberka

19. 8. 2022

Vyvrcholením soustředění volejbalové mládeže v tréninkovém středisku Univerzity Palackého ve východočeských Pastvinách bylo jako každoročně exhibiční utkání extraligových žen VK UP Olomouc a Sokola Šternberk. Z vítězství, které ale v tomto případě nebylo tím hlavním cílem, se radovaly Šternberanky.

"Mladá děvčata, mezi kterými jsou možná budoucí ligové volejbalistky, během soustředění týden tvrdě pracují na své kondici a herních dovednostech. Vidět z bezprostřední blízkosti a na stejném kurtu hrát své současné vzory, zapinkat si s nimi, vyfotit se společně, to je pro holky obrovská motivace k další práci a zlepšování. Za mě je tato tradiční akce nádherným příkladem těsného propojení vrcholového profesionálního sportu s tím nadšeným mládežnickým. Jeden bez druhého být nemohou," zdůrazňuje pořadatel soustředění a předseda olomouckého klubu Jiří Zemánek.

Šternberské volejbalistky, které do utkání nastoupily s kompletním kádrem pro novou soutěžní sezonu, se v zápase hraném na tři sety radovaly po výsledcích 25:20, 25:19 a 20:25 z výhry 2:1. Také Univerzita Palackého Olomouc představila téměř úplnou soupisku, chyběly pouze slovenská reprezentační blokařka Katarína Körmendyová a zkušená nahrávačka Veronika Tinklová.

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Komentáře: 4
F

Frenk 19. 8. 2022 16:11:34

Zdá se, že Šternberk letos bude hodně silný...a Úpečko, uvidíme ..

Upravit komentář

V

Václav 20. 8. 2022 20:08:19

Sokolky jsou vždy na začátku sezony v laufu. Až si je ostatní kluby tzv. přečtou, tak to jde dolů.

Upravit komentář

F

Frenk 21. 8. 2022 13:05:21

Šternberk hraje na antuce jeden zápas za druhým a UP bude asi hrát jenom domácí turnaj, tzn. 4 utkání.. Jak bylo vidět minulou sezónu, tak ani celá sezóna nestačila na sehraní, tak nevím....

Upravit komentář

T

Tom 22. 8. 2022 10:26:13

🙂🆙!!!!!!

Olomouc teď hodně posílil, taky můžem hrát o to nejlepší nadcházející sezónu.

Do Šternberka přichází místo Kofie albánská volejbalistka Sara Haskuová.


Upravit komentář