Výsledkový servis olomoucké mládeže

15. 5. 2023

Sezona 2022/23 skončila také v mládežnických soutěžích. Podívejme se, jak si v ní vedly mladé olomoucké naděje.


Juniorky

Snaha o záchranu 1. ligy v kategorii U20 bohužel přišla vniveč, a tak holky zakončoly sezonu čtyřmi porážkami. V té příští tak budou bojovat ve 2. lize. I tak ale, přestože se v průběhu celého ročníku potýkaly s různými zdravotními překážkami a mnohdy musely improvizovat na jednotlivých postech, dokazovaly, že umí hrát hezký volejbal. Děvčata teď čeká malý oddech, po kterém se opět pustí do pilování volejbalových dovedností.


Kadetky

Holkám se v první části soutěže dařilo a skončily na druhém místě. Tím si zajistily postup do skupiny, která jím umožnila bojovat o 1. - 6.místo. I přes veškeré nemoci a zranění dokázaly olomoucké kadetky obsadit 4. místo. Gratulujeme!


Žačky A, B, C

Starším žačkám A utekla medaile o malý kousek a musely se tak spokojit se 4. místem v krajském přeboru U16. Starší žačky C možná trochu překvapivě přeskočily svoje kamarádky a dostaly se tak na 13. místo před starší žačky B, které obsadily 15. místo.

Děvčata hrála také kategorii U18 a v krajském přeboru vybojovala konečné 6. místo. Vedle toho hrála ještě Český pohár mládeže, kterého se zúčastnilo celkem 67 družstev. Přes obrovskou konkurenci se dívky umístily na krásném 36. místě.

Hlavní partneři

Ostatní sponzoři