Volejbalistky VK Šantovka Olomouc UP U14 vyhrály 8. kolo krajského přeboru

13. 2. 2024

O uplynulém víkendu hrály týmy VK Šantovka Olomouc UP U14 A a B 8. kolo krajského přeboru. A tým ji vyhrál, béčko skončilo čtvrté. Družstvo U18 hrálo nadstavbu v Brně a odešlo dvakrát poraženo.

U14 Obě družstva U14 odehrála v neděli 8. kolo krajského přeboru U14 ve skupině A. Družstvu A se nadmíru dařilo, když ve skupině neztratilo ani set a vyhrálo všechny čtyři své zápasy s přehledem 2:0. Získalo tak první příčku ve skupině. V celkové tabulce po 9. kolech vévodí družstvo VK Šantovka Olomouc UP A s úctyhodným náskokem 35 bodů na druhý VK Prostějov A.
Družstvu B se podařilo vyhrát zápas s VAM Olomouc B 2:1, ale další 3 zápasy prohrálo a skončilo tak na čtvrtém místě ve skupině a v 9. kole krajského přeboru tak bude hrát ve skupině B. Družstvo VK Šantovka Olomouc UP B drží sedmou příčku.

Družstvo U18 VK Šantovka Olomouc UP odehrálo další kolo nadstavbové části 2. ligy U18 v Brně proti Královu Poli. Domácí postavili velice silné družstvo, a i přes veškerou snahu olomouckých děvčat byli domácí jednoznačně lepší a oba zápasy zaslouženě vyhráli 3:0.

Hlavní partneři

Ostatní sponzoři