Mládežnická sezóna byla zakončena na kurtech Pískomilu

Na beachových kurtech Pískomil se v sobotu 22. 6. 2024 sešli trenéři, hráčky a jejich rodiče, aby oficiálně ukončili sezónu VK Šantovska Olomouc UP 2023/2024 mládežnických družstev.

Dvě hodiny na písku a další pak i v místní hospůdce probíhaly v duchu rekapitulace letošního ročníku mládežnického volejbalu.

Sešly se hráčky všech družstev. Nejsledovanější byly jejich duely proti trenérům. Vše se neslo hlavně v duchu zábavy.

Na programu ale byly i vážné věci. Letošní sezóna byla poslední pro dva naše trenéry, kteří se z pracovních důvodů rozhodli v příští sezóně v klubu nepokračovat. Jsou jimi Michal Cepr, trenér družstva U16 B, a Lenka Poštolková, dlouholetá trenérka našeho klubu v družstvu žákyněk.
"Chtěl bych touto formou oběma poděkovat za jejich práci v klubu. Zejména jméno Lenky Poštolkové patřilo po dlouhé roky neodmyslitelně k VK Šantovka Olomouc UP. Přeji jim, ať se jim v životě daří a rádi na práci v klubu vzpomínají," řekl na adresu obou trenérů šéftrenér mládeže Pavel Černý.

"Musím také poděkovat hráčkám za jejich přístup a nasazení během celé sezóny. Poděkování rovněž patří rodičům za jejich přízeň a neúnavnou podporu," uzavřel sezónu Pavel Černý.

Hlavní partneři

Ostatní sponzoři