Výsledkový servis mládeže VK UP Olomouc

Také v únoru se za účasti družstev Volejbalového klubu Univerzity Palackého Olomouc hrály soutěže mládeže od juniorek až po ty nejmladší. Tady jsou čerstvé výsledky.

1-JKY

VK UP – Zlín 1:3, 0:3

VK UP – Šlapanice 0:3, 2:3

VK UP – Prostějov 0:3, 0:3

VK UP – Zlín 0:3, 0:3

Družstvo juniorek je v 1. lize už dávno zachráněno, a proto dostávají šanci i děvčata z lavičky. Chybí jim odehrát poslední kolo doma proti Šlapanicím a už je jisté, že skončí na 6. místě.

Sestava: Barančíková, Bartošková, Bayerová, Chromečková, Kodýtková, Langerová, Levková, Mědílková, V. Smékalová, K. Smékalová, Svobodová, Ungrová, Vyjídáková, Šulcová.

1-KKY

VK UP – KP Brno B 0:3, 1:3

VK UP – Svitavy 0:3, 1:3

VK UP – Boskovice 0:3, 0:3, 0:3, 0:3

Zbývají odehrát ještě dvě kola, a to v Brně a doma se Svitavami. Kadetky skončí na posledním místě a čeká je kvalifikace 24. – 26. dubna o udržení. Bude to těžké, pokusíme se o zázrak a s děvčaty pro to uděláme maximum.

Sestava: Bartošková, Bittnerová, Chromečková, Gregorová, Grigarová, Hrabská, Keková, Korandová, Krbečková, V. Smékalová, K. Smékalová, Spěváková, Šulcová.

OLK-KKY-B

VK UP – Šternberk 0:3, 0:3

VK UP – Prostějov C 3:0, 2:3

Kadetky B jsou hráčky ročníku 2006 a hrají většinou proti dívkám o dva až tři roky starším. Herně se zvedají, jsou na pátém místě a zbývají jim odehrát zápasy s Uničovem a naším céčkem.

Sestava: Bittnerová, Doležalová, Dudková, Gregorová, Grigarová, Hacsiková, Kelucová, Korandová, Kořístková, Krbečková, Peřinová, Spěváková, Telcová, Žitná, Čihánková.

OLK-KKY-C

VK UP – Šternberk B 0:3, 0:3

Zbývá odehrát zápasy s VK UP B, Kroměříží, Uničovem a Českou Třebovou.

Sestava: Barčíková, Bílková, Havlenová, Košáková, Krumpholzova, Pospíšilová, Skládalová, Šupáková.

Starší žákyně A

V únoru ve své věkové kategorii odehrály pouze Český pohár, jehož turnaj se konal 15. a 16. února v Bílovci. Výsledky VK UP: Svitavy B 0:2, Děčín 2:0, Bílovec 0:2, Brandýs 2:1, Most 1:2, Polička 2:1

„Výsledkově jdeme pomalinku nahoru, bohužel ale máme ještě spoustu hluchých míst. Nejsme schopni zvládnout v koncentraci celý zápas, jeden odehrajeme skvěle, druhý zase naopak. Zbytečnými chybami jsme ztratili možnost postoupit do další skupiny, je to škoda,“ řekl šéftrenér olomoucké mládeže Miroslav Polák.

Sestava: Bittnerová, Grigarová, Kelucová, Čihánková, Látalová, Dudková, Doležalová, Kořístková.

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený. se na svůj účet nebo si vytvořit nový .
Článek nemá žadné nové komentáře.